PROFİLLER

HEA PROFİL

HEA (high energy astrophysics) yani yüksek enerjili astrofizik kullanılarak üretilen çelik veya demir metallere verilen isimdir. Profil H harfine benzemektedir. Geniş açılı profillerdir. Bu metallerin özelliklerine göre HEA ve HEB çeşitleri mevcuttur.

Hea profillerin kullanımı son yıllarda giderek artmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe değiştirilen yeni statik yönetmeliğine göre bu hesapları tuttura bilmek adına kirişler de hea profil kullanılmaya başlandı. Hea profiller gerek hafif olmasından gerekse az yer kaplamasından dolayı oldukça kullanışlıdır. Bu kullanışlılığından ötürü mimari projelerde de kullanımı artmaya başlamıştır. Taşıma yükü yüksek olan bu profiller endüstriyel tesislerde ve otomotiv sektöründe de kendine yer bulmaya başladı. Geri dönüşümü mümkün olan bu profiller hurdaya döndükten sonra tekrar kullanılabilir. Böylece yeni kaynaklar korunmuş olur.

Her türlü Sac, Profil, Boru ve diğer demir çelik ürünlerimiz hakkında satış, sipariş, teklif ve fiyatları listesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merkez

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Depo

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Mail

info@sebatmetal.com

satis@sebatmetal.com

muhasebe@sebatmetal.com

Telefon

0 (216) 447 19 00

0 (555) 195 02 58

Gönder
yardıma ihtiyacım var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?