PROFİLLER

HEB PROFİL

Başta inşaat olmak üzere pek çok farklı sektörde temel profil ihtiyacını oluşturan heb profil, aynı zamanda birçok değişik sektörde önemli bir yere sahip. Bunlar arasında makine sektörü ile beraber ayrıca dayanıklı bir temel konstrüksiyon malzemesine ihtiyaç duyulan her alanda değerlendirme potansiyeli bulunuyor. İsmi aldığı şekilden gelen bu profil özellikle yakaladığı bu şekil itibariyle oldukça pratik ve elverişli bir kullanım olanağı tanımaktadır.

En başta ince profil ihtiyacı olan farklı sektörlerde yoğun olarak bu profil kullanılmaktadır. Çok değişik yapıya güvenli şekilde ve kolaylıkla uyum sağlayan heb profili, farklı boyut alternatifleri üzerinden etkin çözüm yöntemleri sunmaktadır. Başta demir olmak üzere birçok değişik malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bu sağlam tasarım, aynı zamanda kullanıldığı yerde uzun ömürlü bir yapı oluşturmaktadır. Bu sebepten dolayı fabrika ve makine üretim ile beraber ihtiyaç duyulan birçok değişik sektörde önemli bir üründür.


Her türlü Sac, Profil, Boru ve diğer demir çelik ürünlerimiz hakkında satış, sipariş, teklif ve fiyatları listesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merkez

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Depo

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Mail

info@sebatmetal.com

satis@sebatmetal.com

muhasebe@sebatmetal.com

Telefon

0 (216) 447 19 00

0 (555) 195 02 58

Gönder
yardıma ihtiyacım var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?