DEMİRLER

NPI DEMİRLER

NPI Günümüzde birçok farklı betonarme yapı ve çelik yapı içerisinde kullanılan fakat birçok kişi tarafından bilinmeyen npi demir ürünleri, gelişen yapı sektörü içerisinde geniş bir üretim aralığı oluşturmaktadır. İnşaat sektöründe büyük bir ihtiyaç noktası oluşturan bu ürünler, dayanıklı ve kaliteli bir üretim metodu ile ortaya çıkarıldığı için işgücünü hafifleterek, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Genel olarak npu şeklinde bilinen profil demirlerin çift taraflı üretilmesi ile elde edilen npi demirler, düşük katlı veya yüksek katlı binaların inşa edilmesinde, çelik konstrüksiyonların oluşturulmasında, tarım makinelerinin üretilmesinde, iş makinelerinin üretilmesinde, otomotiv sektöründe, gemi sanayinde, beyaz eşya sektöründe, mobilya sektöründe ve yapı elemanlarının üretilmesinde kullanılan özel nitelikli ve boyutları değişebilen bir üründür.

Her türlü Sac, Profil, Boru ve diğer demir çelik ürünlerimiz hakkında satış, sipariş, teklif ve fiyatları listesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merkez

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Depo

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Mail

info@sebatmetal.com

satis@sebatmetal.com

muhasebe@sebatmetal.com

Telefon

0 (216) 447 19 00

0 (555) 195 02 58

Gönder
yardıma ihtiyacım var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?