BORULAR

SANAYİ BORULARI

Sanayi borusu adı verilen ürünler, çeşitli sektörlerde sanayide sıklıkla kullanılan, son derece dayanıklı ürünlerdir. Genel olarak sanayi borusu nedir ve teknik özelikleri nelerdir hep birlikte bakacak olursak, dış çapının 13 mm ile 219 mm arasında değişebildiğini görüyoruz. Et kalınlığı ise müşterinin isteğine göre değişmekle birlikte 0.50 mm ile 8.00 mm arasında değişiklik göstermektedir. Standart olarak sanayi borusu boyları 6 metredir. Ancak yine isteğe uygun olarak 3.40 m ile 12.80 m arasında değişen boyutlandırmalar mümkündür.

Galvaniz kaplamalı, koruyucu yağlı ve boyalı olarak 3 farklı alternatif ile sunulan sanayi boruları, kullanım alanına göre tercih edilmelidir. Sıcak haddelenmiş ürünlerin galvanizlenmesi ile ortaya çıkan ürün, son derece uzun ömürlü, korozyon ve benzeri olumsuzluklara karşı dayanıklı ve oldukça sağlam bir alternatiftir.

Sanayi borusu kullanım alanlarının başında inşaat ve çelik konstrüksiyon geliyor. Bu alanlarda ana taşıyıcı olarak kullanılabilen, son derece sağlıklı bir malzemedir. Diğer taraftan çit yapımı, çeşitli sanayi tesisleri, mobilya sektörü, otomotiv sektörü, tekstil üretim alanları ve hatta ev aletleri sanayi borusuna ihtiyaç duyulan alanlar olabilir. Kullanım alanlarının tamamını sıralamak ise mümkün değil.

Her türlü Sac, Profil, Boru ve diğer demir çelik ürünlerimiz hakkında satış, sipariş, teklif ve fiyatları listesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merkez

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Depo

Evliya Çelebi Mahallesi, Genç Osman Caddesi No : 47/1 
Tuzla / İstanbul – Türkiye

Mail

info@sebatmetal.com

satis@sebatmetal.com

muhasebe@sebatmetal.com

Telefon

0 (216) 447 19 00

0 (555) 195 02 58

Gönder
yardıma ihtiyacım var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?